COACHING - ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE

 

Coaching menedżerski w zakresie zarządzania kryzysowego

Coaching menadżerski polega na budowaniu świadomości pracownika/kierownika/menadżera do maksymalizacji własnego potencjału w celu realizacji założeń biznesowych w momencie pandemii. 

W ramach coachingu proponujemy 5 spotkań, po 2 godziny dziennie w odstępach co 2 tygodnie. Każde ze spotkań będzie realizowane zgodnie z założeniami sesji coachingowych w oparciu o 5 punktów pracy coachingowej:

1. Określenie celu współpracy:

Zawarcie kontraktu, zbudowanie realizacji i poczucia bezpieczeństwa. Wyznaczenie celu rozwojowego i wskaźników ich mierzenia. Określenie preferowanej przyszłości w zakresie własnych kompetencji menedżerskich.

2. Identyfikacja zasobów

Rozpoznanie, analiza osobistych mocnych i słabych stron w radzeniu sobie z sytuacją kryzysową. Identyfikacja mocnych i słabych stron organizacji w kontekście sytuacji kryzysowej. Budowanie skutecznych rozwiązań z wykorzystaniem posiadanych umiejętności i wiedzy w prowadzaniu zmian biznesowych.

3. Określenie potrzeb

Zdefiniowanie potrzeb osobistych oraz biznesowych w celu skutecznego radzenia sobie z sytuacją kryzysową. Budowanie świadomego przywództwa, podejmującego decyzje na podstawie posiadanych dowodów i faktur, tworzenie skutecznej komunikacji z pracownikami w sytuacjach trudnych, stresujących.

4. Kształtowanie planu działania

Wyznaczenie planu działania naprawczego w odniesieniu do określonego celu. Przygotowanie metody nadzorowania realizacji wyznaczonych zadań i ich efektów. Mapowanie zmian w otoczeniu zewnętrznym i wewnętrznym, elastyczne podejście do zmian w przyjętych planach działań.

5. Określenie wpływu zmiany na funkcjonalnie przedsiębiorstwa w kryzysie.

Analiza wdrożonych zmian i ich wpływu na jednostkę, pracowników i przedsiębiorstwo.

 

Celem coachingu jest?

Przygotowanie osoby do świadomego i skutecznego radzenia sobie z sytuacją kryzysową w firmie spowodowaną pandemią. Uczestnik potrafi monitorować zagrożenia zewnętrzne i wewnętrzne, korygować przyjęte plany działania, komunikować sytuacje kryzysowe, wdrażać plany naprawcze, podejmować decyzje w oparciu o dowody i w oparciu o wartości firmy.

Do kogo skierujemy:

  • do osób zainteresowanych poprawą jakości swojego życia, zwiększeniem poczucia pewności siebie
  • do osób wypalonych zawodowo, chcących zmienić swoją ścieżkę zawodową
  • do osób dążących do równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym
  • do osób chcących awansować, założyć własny biznes
  • do firm, które zainteresowane są rozwojem osobistym swoich pracowników
  • z coachingu indywidualnego może skorzystać każdy tzn. właścicieli firm, pracownicy oraz osoby prywatne

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w coachingu, zapraszam do kontaktu w celu ustalenia terminów spotkań dopasowanych do naszego i waszego kalendarza. 

Termin szkolenia
2021-09-26 (10 dni)
Godziny szkolenia
10:00 - 1:00
Cena szkolenia
2500 PLN netto +23% VAT
Miejsce szkolenia
ONLINE -
FIRST MINUTE
Udzielamy 10% rabatu przy zamówieniu szkolenia na minimum 30 dni przed terminem jego realizacji.
REJESTRACJA
Prosimy o rejestrację najpóźniej na 7 dni przed datą szkolenia. Zapisy last minute - prosimy o kontakt: 607 710 797 / szkolenia@szkoleniaatrium.pl
ZAMÓW SZKOLENIE
Zamów jako szkolenie zamknięte
Trener
Monika Kwaśnik
Psycholog specjalizujący się psychologii przedsiębiorczości i zarządzania, certyfikowany coach ACC International Coaching Federation, doradca zawodowy. Posiada 12-letnie doświadczenie w zarządzaniu i projektowaniu szkoleń dla takich firm, jak BDO Numerica, Marketing w Praktyce, a od 8 lat jest właścicielką firmy szkoleniowej Akademia Marketingu ATRIUM. Od 3 lat prowadzi gabinet psychologiczny i coachingowy, realizując indywidualne sesje coachingu dla osób prywatnych i firm oraz konsultacje psychologiczne związane z rozwojem kompetencji indywidualnych oraz menedżerskich.