Prezentacje biznesowe i wystąpienia publiczne

SZKOLENIE ORGANIZOWANE W SALI SZKOLENIOWEJ W WARSZAWIE
Zapewniamy również: lunch oraz catering podczas przerw kawowych

Wyobraź sobie, że musisz pokazać się publiczności i zaprezentować wyniki swojej pracy. Same o sobie nie opowiedzą i potrzebują Twojego głosu – nieważne czy mówisz do małej, czy dużej grupy.

Widziałeś zapewne wiele – dobrych i… mniej dobrych prezentacji i wystąpień. Ile ich już za Tobą? A na ilu ziewasz? Na ilu grasz w konferencyjne bingo? Z rozpaczą spoglądasz na zegarek? Scrollujesz Pudelka, Facebook  i najnowsze metamorfozy Kim Kardiashan? Wymyślasz z nudów najbardziej okrutne sposoby zabicia prelegenta?

A może to ty prezentujesz? Pocisz się z nerwów? Z rozpaczą próbujesz wydobyć z siebie głos, wiedząc, że z suchego i Salomon nie naleje? Zapominasz wykutego na blachę tekstu? Schodzisz  z mównicy z uczuciem porażki, obiecując sobie „nigdy więcej”? Albo… zastanawiasz się, dlaczego po jednej prezentacji nikt cię już więcej nie zaprasza?

Jak to jest, że jednym „to się udaje”, innym nie? Łut szczęścia? Przypadek? Charyzma i osobowość? Tacy się urodzili?
Nie do końca - dobre wystąpienie prezentacyjne jest prawdziwą sztuką i można jej się nauczyć. A najbardziej udane „spontaniczne” wystąpienia, to te bardzo przemyślane i starannie przygotowane.

 Jeśli chcesz spróbować, ten warsztat jest dla Ciebie.

Program szkolenia

PODCZAS WARSZTATU DOWIESZ SIĘ O:

 • wchodzeniu w cudze buty i tym jaka jest perspektywa i oczekiwania naszego odbiorcy
 • budowaniu narracji i ciekawych opowieściach
 • uśmiechu, śmiechu i dowcipach wujka Jasia
 • jak zrobić napięcie, ale się nie napinać
 • wyginaniu ciała śmiało czyli komunikacji niewerbalnej
 • modalnościach – słuchowcach, wzrokowcach i kinestetykach
 • znaczeniu mimiki, proksemiki, chronemiki i paralinwistyki  - i co to właściwie znaczy
 • odchudzaniu i zabijaniu prezentacji, zanim ona zabije ciebie
 • projektowaniu slajdów, które pomogą a nie przeszkodzą
 • liczbach, które na slajdach zrobią numer
 • jak zaczynać i jak kończyć
 • co trzeba wziąć do domu i pamiętać długie lata 

Czyli, reasumując – o tym jak ciekawie i pewnie zaprezentować to, co na pierwszy rzut oka wcale nie wydaje się zajmujące (albo – co gorsze – fascynuje jedynie prezentującego)

JAK?

Dowiesz się tego w odniesieniu do psychologii społecznej i ekonomii behawioralnej, ale co ważniejsze PRZEĆWICZYSZ to podczas warsztatu. To szkolenie to intensywna sesja robocza, z elementami wykładu, ćwiczeń prezentacyjnych  i dyskusji grupowej. 

AKTYWNIE wcielimy się w  role:

 • Przygotowującego prezentację
 • Prowadzącego wystąpienie 
 • Odbiorcy prezentacji

Jako uczestnik/uczestniczka warsztatu będziesz mieć szanse, w bezpiecznych warunkach, przetestować sytuacje przygotowania oraz przeprowadzenia prezentacji; zidentyfikowania pułapek czekających na prezentera a także nauczyć się z nimi radzić.

DLA KOGO?

Szkolenie przewidziane jest dla uczestników, którzy chcą usprawnić swój styl  przekaz prezentacyjny. Dla tych, którzy posługują lub pragną posługiwać się prezentacjami w swojej praktyce zawodowej i chcieliby to robić bardziej interesująco i zapamiętywalnie, oraz z poczuciem wewnętrznego komfortu i panowania nad emocjami.

KIEDY?

Robimy to wszyscy – chcemy czy nie - prezentujemy (się)  codziennie. A dziś, gdy jeszcze bardziej  niż zwykle odbiorcy brakuje czasu, żeby przedzierać się przez gąszcz wykresów, tabel i ich opisów – warto zrobić to w takiej formie, żeby wyróżnić się z tłumu i zostać dobrze zapamiętanym. Pierwszego wrażenia nie da się zrobić drugi raz, ani też zapomnieć tego, co się już widziało. Warto umieć prezentować. 

Dzięki warsztatowi usprawnisz sposób swojego wystąpienia, co wpłynie a twoją pozycję w firmie i poza nią.
Może warto?

Termin szkolenia
2022-12-01 (2 dni)
Godziny szkolenia
10:00 - 17:00
Cena szkolenia
1790 PLN netto +23% VAT
Miejsce szkolenia
Warszawa - Golden Floor EuroCentrum, Al. Jerozolimskie 134
FIRST MINUTE
Udzielamy 10% rabatu przy zamówieniu szkolenia na minimum 30 dni przed terminem jego realizacji.
REJESTRACJA
Zarejestruj się teraz. Fakturę do opłacenia dostaniesz przed szkoleniem. Więcej pytań? Kontakt: 607 710 797, szkolenia@szkoleniaatrium.pl
ZAMÓW SZKOLENIE
Zamów jako szkolenie zamknięte
Trener
dr Katarzyna Archanowicz-Kudelska
Psycholożka społeczna i ekonomiczna, socjolożka. Jest trenerką warsztatów (absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu), adiunktem na SGH, a także wykładowcą na Uniwersytecie SWPS, Uniwersytecie Jagiellońskim i Wyższej Szkole Bankowej oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Jak również badaczką społeczną i marketingową. Od ponad 10 lat szkoli indywidualnie i grupowo. Prowadzi warsztaty z elementami dramy stosowanej, ukończyła Trening Dramy dla Trenerów i Coachów. Konsultuje i uczy badań jakościowych, badań marketingowych oraz psychologii społecznej. Łączy wiedzę teoretyczną i akademicką oraz solidne doświadczenie biznesowe - pracowała w komercyjnych firmach badawczych: CASE, 4P Research Mix i GfK Polonia, w ostatniej przez 7 lat kierując zespołem badaczy jakościowych. Ma za sobą ponad 4000 godzin pracy z grupą – warsztatów i treningów, zogniskowanych wywiadów grupowych oraz paneli. Posiada międzynarodowy certyfikat P&G w zakresie prowadzenia grup focusowych przyznawany najlepszym moderatorom. Wykształciła kilku moderatorów FGI i facylitatorów warsztatów.
Jest autorką publikacji i wystąpień konferencyjnych naukowych i branżowych, współautorką książki „Badanie rynku. Jak Zrozumieć konsumenta”. W czasie swojej kariery zawodowej współpracowała z wielkimi korporacjami, małymi firmami, instytucjami. Członkini Polskiego Towarzystwa Socjologicznego i Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.