DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ

50-80%

dofinansowania na szkolenia

PARP

tutaj możesz uzyskać dofinansowanie

ISO 9001:2015-10

Certyfikat Zarządzania Jakością Nr 95/2018

250

Maksymalna liczba pracowników Twojej firmy

Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością Nr 95/2018 w zakresie: szkolenia, coaching. ISO 9001:2015-10
Jest to potwierdzenie jakości naszych szkoleń oraz profesjonalnej obsługi. ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Dzięki temu nasze szkolenia są oferowane w Bazie Usług Rozwojowych PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości) i można na nie uzyskać dofinansowanie do 80% ceny szkolenia.

UZYSKAJ DO 80% DOFINANSOWANIA NA REALIZACJĘ SZKOLEŃ

Dofinansowanie możesz uzyskać korzystając z Bazy Usług Rozwojowych PARP czyli BUR PARP.
Link naszych szkoleń na stronie PARP oraz do zgłoszenia znajduje się TUTAJ. 

KTO MOŻE UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE?

Z unijnego dofinansowania do szkoleń mogą skorzystać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz ich pracownicy, którzy wykonują pracę na podstawie umowy o pracę. Czyli pracownicy sektora MŚP w przedsiębiorstwach zatrudniających od 1 (samozatrudnienie) do 250 pracowników za wyjątkiem firm zlokalizowanych w województwie mazowieckim oraz pomorskim. O przyznaniu dofinansowania decyduje województwo, w którym Państwa firma jest zlokalizowana, a nie miejsce realizacji szkoleń.

WAŻNE: od 1 stycznia 2019 roku dofinansowanie mogą uzyskać również firmy z województwa mazowieckiego.

JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE NA NASZE SZKOLENIA W 4 KROKACH:

  1. Zapisz się na interesujące Cię szkolenie za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP, wybierz szkolenie z listy z linku: 
    SZKOLENIA ATRIUM W BUR PARP
    (Jeśli nie masz jeszcze utworzonego konta w serwisie uslugirozwojowe.parp.gov.pl utwórz je, by móc zapisać się na wybraną usługę.) Po zapisaniu się na wybraną usługę na Twój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia.
  2. Skontaktuj się (najlepiej telefonicznie) z Operatorem Regionalnym właściwym dla miejsca Twojego zatrudnienia. Poinformuj Operatora o dokonanym zgłoszeniu podając numer ID usługi. Operator to instytucja, która przyznaje środki na realizację szkoleń dofinansowanych. Od tego momentu Twój Operator przeprowadzi Cię przez cały proces uzyskania dofinansowania.
  3. Realizacja szkolenia oraz wypełnienie ankiety poszkoleniowej 
  4. Otrzymaj refundację – skontaktuj się z operatorem w swoim województwie, z którym podpisywałeś umowę i otrzymaj odpowiednie dofinansowanie. 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat szkolenia, terminu, procesu dofinansowania, skontaktuj się z nami: szkolenia@szkoleniaatrium.pl, tel. 607 710 797