DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ

50-80%

dofinansowania na szkolenia

PARP

tutaj możesz uzyskać dofinansowanie

ISO 9001:2015-10

Certyfikat Zarządzania Jakością Nr 95/2018

250

Maksymalna liczba pracowników Twojej firmy

Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością Nr 95/2018 w zakresie: szkolenia, coaching. ISO 9001:2015-10
Jest to potwierdzenie jakości naszych szkoleń oraz profesjonalnej obsługi. ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Dzięki temu nasze szkolenia są oferowane w Bazie Usług Rozwojowych PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości) i można na nie uzyskać dofinansowanie do 80% ceny szkolenia.

UZYSKAJ DO 80% DOFINANSOWANIA NA REALIZACJĘ SZKOLEŃ

Dofinansowanie możesz uzyskać korzystając z Bazy Usług Rozwojowych PARP czyli BUR PARP.
Link naszych szkoleń na stronie PARP oraz do zgłoszenia znajduje się TUTAJ. 

KTO MOŻE UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE?

Z unijnego dofinansowania do szkoleń mogą skorzystać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz ich pracownicy, którzy wykonują pracę na podstawie umowy o pracę. Czyli pracownicy sektora MŚP w przedsiębiorstwach zatrudniających od 1 (samozatrudnienie) do 250 pracowników za wyjątkiem firm zlokalizowanych w województwie mazowieckim oraz pomorskim. O przyznaniu dofinansowania decyduje województwo, w którym Państwa firma jest zlokalizowana, a nie miejsce realizacji szkoleń.

JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE NA NASZE SZKOLENIA W 6 KROKACH:

  1. Wybierz interesujące Cię nasze szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych.
  2. Skontaktuj się (najlepiej telefonicznie) z Operatorem Regionalnym właściwym dla miejsca Twojego zatrudnienia, który pomoże Ci wypełnić wniosek zgłoszeniow i określi ramy wejścia do projektu oraz poziom dofinansowania. Operator to instytucja, która przyznaje środki na realizację szkoleń dofinansowanych. 
  3. Podpisz Umowę z operatorem.
  4. Zapisz się na interesujące Cię szkolenie za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP, wybierz szkolenie z listy z linku: SZKOLENIA ATRIUM W BUR PARP
  5. Zrealizuj szkolenie, oceń je oraz opłać fakturę.
  6. Otrzymaj refundację – skontaktuj się z operatorem w swoim województwie, z którym podpisywałeś umowę i otrzymaj odpowiednie dofinansowanie. 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat szkolenia, terminu, procesu dofinansowania, skontaktuj się z nami: szkolenia@szkoleniaatrium.pl, tel. 607 710 797