O FIRMIE ✔ KONTAKT
Formularz kontaktowy

Szkolenia i kursy marketing • Marketing internetowy • Social media • Trade Marketing

Napisz do nas: kontakt@szkoleniaatrium.pl lub zadzwoń: 22 211 89 11

 11 500

Przeszkolonych osób na szkoleniach otwartych
i zamkniętych

 1380

To liczba firm i instytucji,
które wybrały nasze szkolenia

 12 lat

Doświadczenia w realizacji szkoleń

4,68

Średnia ocen z ankiet

SZKOLENIA MARKETINGOWE 

Akademia Marketingu ATRIUM prowadzi szkolenia na najwyższym poziomie, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem biznesowym swoich trenerów, podążając za aktualnymi trendami w dziedzinie marketingu, digital marketingu i merchandisingu.

Bogata oferta 34 szkoleń: najszersza na rynku oferta szkoleń z zakresu marketingu, digital marketingu, social mediów, trade marketingu i merchandisingu - oferta jest stale poszerzona i aktualizowana, dodajemy nowości, aktualizujemy dotychczasowe szkolenia zgodnie z nowymi trendami i nowo pojawiającymi się narzędziami i kanałami marketingowymi. 

Nasz 20-osobowy zespół doświadczonych trenerów i organizatorów szkoleń zapewnia profesjonalna realizację nawet bardzo wymagających i nietypowych projektów szkoleniowych.

Dążymy do wysokiej jakości poziomu merytorycznego trenerów, odpowiedniego komfortu szkoleń dla uczestników oraz profesjonalnej i obsługi klienta. Trenerzy prowadzą praktyczne warsztaty, zawierające: ćwiczenia, zadania grupowe i indywidualne, quizy, testy, gry symulacyjne.

Zapewniamy naszym Klientom usługi, dające możliwość wzrostu i realizacji ciekawych projektów szkoleniowych, przynoszących realne korzyści biznesowe i zawodowe. Szkolenia to inwestycja w kapitał ludzki firmy. Dając pracownikom dostęp do naszych kursów, pomagasz im rozwijać swoje umiejętności i budować ścieżkę kariery.

Naszymi klientami są zarówno duże firmy i korporacje, ale także firmy MŚP z wszystkich branż. Wielokrotnie świadczymy też usługi dla instytucji państwowych, ministerstw oraz organizacji. W ciągu 12 lat działalności przeszkoliliśmy pracowników z ponad 1000 firm.

SZKOLENIA MARKETINGOWE STACJONARNE

W Warszawie organizujemy szkolenia organizujemy w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 58 (budynek CityGate). Podczas szkoleń stacjonarnych zawsze zapewniamy uczestnikom obiady oraz całodniowy catering.

SZKOLENIA MARKETINGOWE ONLINE

Szkolenia online prowadzimy na platformie ClickMeeting.com. Jej użycie jest bardzo wygodne i proste: otwierasz link w przeglądarce na laptopie lub telefonie i dołączasz do szkolenia, nie potrzebna jest żadna konfiguracja ani zakładanie konta w serwisie. Link przesyłamy mailowo na 7 dni przed szkoleniem.

 

LISTA WYBRANYCH KLIENTÓW

SZKOLENIA OTWARTE

  • Organizujemy głównie w Warszawie oraz Online, niektóre szkolenia organizujemy również w Krakowie i Gdańsku.
  • Grupy szkoleniowe mają rozsądną wielkość, 7 do 15 osób, co pozwoli trenerowi skupić się indywidualnych potrzebach i pytaniach uczestników
  • Szkolenia potwierdzamy na 7 dni przed terminem realizacji i wówczas wystawiamy fakturę pro forma. Jeśli chcesz zapłacić po szkoleniu, daj nam znać wysyłając maila na adres: kontakt@szkoleniaatrium.pl lub wpisz tę informację w pole "Uwagi" w formularzu zamówienia
  • Podczas wszystkich szkoleń organizowanych w salach szkoleniowych, zapewniamy lunche i przerwy kawowe / catering. 
  • CERTYFIKATY: po ukończenie szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat Akademii Marketingu Atrium