FAQ - pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych szkoleń

Jakie rabaty mogę otrzymać na szkolenia?

Jeśli zapiszesz się na szkolenie 30 dni przed jego terminem, otrzymasz 10% rabatu. Przy zgłoszeniu 2 osób na szkolenie z jednej firmy, otrzymasz również 10% rabatu, przy zgłoszeniu 3 lub więcej osób - 15% rabatu. Uwaga: rabaty nie łączą się.

W jakiej formie odbywają się szkolenia?

Obecnie szkolenia odbywają się online na platformie Zoom lub Clickmeeting. Od września będziemy organizować szkolenia również w salach szkoleniowych. Jeśli zamówisz szkolenia zamknięte szkolenie (in-company) dla grupy swoich pracowników, możemy je przeprowadzić w siedzibie Twojej firmy.

Kiedy zapłacę za szkolenie?

Na 7 dni przed datą szkolenia wyślemy do Ciebie wszystkie informacje organizacyjne oraz fakturę pro formę do opłacenia przed szkoleniem (przelew bankowy). Fakturę VAT wystawimy po dokonaniu płatności następnego dnia po szkoleniu.

Kiedy najpóźniej mogę zapisać się na szkolenie?

Najpóźniej możesz zamówić szkolenie na 7 dni przed jego terminem. Jeśli chcesz zgłosić się później, skontaktuj się z nami również telefonicznie 607 710 797 lub mailowo szkolenia@szkoleniaatrium.pl

Jak mogą zrezygnować ze szkolenia?

Zrezygnować ze szkolenia możesz na 10 dni przed jego terminem, informując nas mailowo szkolenia@szkoleniaatrium.pl. Zamiast Ciebie na szkoleniu może być również inna osoba z Twojej firmy.

Jak mogę zamówić szkolenie zamknięte?

Napisz do nas maila na adres  monika.kwasnik@szkoleniaatrium.pl, informując ilu uczestników chcesz przeszkolić, czy preferujsz szkolenie on-site czy on-line. Przygotujemy ofertę programową oraz kalkulację cenową.