FAQ - Pytania i Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych szkoleń

Jak często organizowane są poszczególne szkolenia?

Mamy obecnie w ofercie 34 szkolenia i każde z nich powtarzane jest co 3 lub 4 miesiące. Jeśli data szkolenia, którą widzisz aktualnie na stronie nie odpowiada Ci, napisz do nas i zapytaj o kolejną datę.

Czy po szkoleniu otrzymam certyfikat?

Tak, szkolenia są certyfikowane po szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia. Akademia Marketingu Atrium jest liderem w zakresie szkoleń z marketingu, marketingu internetowego social mediów oraz trade marketingu. Organizujemy szkolenia od 12 lat, przeszkoliliśmy pracowników z ponad 1000 firm, instytucji publicznych i organizacji. Posiadając nasz certyfikat wzmacniasz swoje kwalifikacje i pozycję zawodową. 

Jakie rabaty mogę otrzymać na szkolenia?

Zamówienie szkolenia w opcji TEAM, czyli przy zgłoszeniu 2 osób na jeden termin szkolenia uprawnia do 5% rabatu. Przy zgłoszeniu 3 lub więcej osób na jeden termin szkolenia rabat wynosi 10%.

W jakiej formie odbywają się szkolenia?

Szkolenia organizujemy w Warszawie, Online, a także niektóre szkolenia w Krakowie i Gdańsku. Natomiast szkolenia zamknięte (in-company) dla grupy pracowników z jednej firmy - w siedzibie Klienta w całej Polsce. Podczas szkoleń stacjonarnych w sali szkoleniowej zawsze zapewniamy catering / przerwy kawowe i lunche.

Kiedy zapłacę za szkolenie?

Na 7 dni przed datą szkolenia wyślemy do Ciebie wszystkie informacje organizacyjne oraz fakturę pro formę do opłacenia przed szkoleniem (przelew bankowy). Możesz też zapłacić po szkoleniu, wystarczy, że dasz nam znać mailowo lub dodając tę informację w punkcie UWAGI w formularzu zamówienia. Fakturę VAT wystawimy po dokonaniu płatności.

Kiedy najpóźniej mogę zapisać się na szkolenie?

Najpóźniej możesz zamówić szkolenie na 7 dni przed jego terminem.
Późniejsze zgłoszenie jest też możliwe, ale wówczas prosimy o kontakt telefoniczny 530 502 000 lub mailowy kontakt@szkoleniaatrium.pl

Jak mogą zrezygnować ze szkolenia?

Zrezygnować ze szkolenia możesz na 10 dni przed jego terminem.
Wyślij do nas maila: kontakt@szkoleniaatrium.pl. Zamiast Ciebie na szkoleniu może być również inna osoba z Twojej firmy lub możesz uczestniczyć w szkoleniu w kolejnym terminie.

Jak mogę zamówić szkolenie zamknięte (in-company)?

Jeśli zamówisz szkolenia zamknięte szkolenie (in-company) dla grupy swoich pracowników, możemy je przeprowadzić w siedzibie Twojej firmy. Napisz do nas maila na adres  beata.skorubska@szkoleniaatrium.pl, informując ilu uczestników chcesz przeszkolić oraz gdzie. Przygotujemy ofertę programową oraz kalkulację cenową.