FAQ - Pytania i Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych szkoleń

Czy po szkoleniu otrzymam certyfikat?

Tak, szkolenia są certyfikowane po szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia. Akademia Marketingu Atrium jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm szkoleniowych w obszarze organizacji profesjonalnych kursów i szkoleń marketingowych oraz z zakresu social media. Organizujemy szkolenia i prowadzimy konsultacje w zakresie marketingu od 11 lat. Posiadając nasz certyfikat wzmacniasz swoje kwalifikacje i pozycję zawodową. 

Jakie rabaty mogę otrzymać na szkolenia?

Zamówienie szkolenia w opcji TEAM, czyli przy zgłoszeniu 2 osób na jeden termin szkolenia uprawnia do 5% rabatu. Przy zgłoszeniu 3 lub więcej osób na jeden termin szkolenia rabat wynosi 10%.

W jakiej formie odbywają się szkolenia?

Szkolenia organizujemy ONLINE oraz w SALACH SZKOLENIOWYCH w Warszawie, a szkolenia zamknięte  dla grupy pracowników z jednej firmy - w siedzibie Klienta w całej Polsce. Podczas szkoleń stacjonarnych w sali szkoleniowej zawsze zapewniamy obiady w restauracji i catering / przerwy kawowe.

Kiedy zapłacę za szkolenie?

Na 7 dni przed datą szkolenia wyślemy do Ciebie wszystkie informacje organizacyjne oraz fakturę pro formę do opłacenia przed szkoleniem (przelew bankowy). Możesz też zapłacić po szkoleniu, wystarczy, że dasz nam znać. Fakturę VAT wystawimy po dokonaniu płatności.

Kiedy najpóźniej mogę zapisać się na szkolenie?

Najpóźniej możesz zamówić szkolenie na 7 dni przed jego terminem.
Późniejsze zgłoszenie jest też możliwe, ale wówczas prosimy o kontakt telefoniczny 607 710 797 lub mailowy szkolenia@szkoleniaatrium.pl

Jak mogą zrezygnować ze szkolenia?

Zrezygnować ze szkolenia możesz na 10 dni przed jego terminem.
Wyślij do nas maila: szkolenia@szkoleniaatrium.pl. Zamiast Ciebie na szkoleniu może być również inna osoba z Twojej firmy.

Jak mogę zamówić szkolenie zamknięte (in-company)?

Jeśli zamówisz szkolenia zamknięte szkolenie (in-company) dla grupy swoich pracowników, możemy je przeprowadzić w siedzibie Twojej firmy. Napisz do nas maila na adres  szkolenia@szkoleniaatrium.pl, informując ilu uczestników chcesz przeszkolić. Przygotujemy ofertę programową oraz kalkulację cenową.